De operationele directeur bij Arval Nederland, Matthijs Wouters, wordt de nieuwe commercieel directeur aldaar. Deze functie kwam vrij na het vertrek van Lennard van Daalen. Wouters heeft al twee decennia ervaring opgebouwd bij het bedrijf.

De laatste drie jaar werkte Matthijs Wouters als directeur operations bij Arval Nederland. In deze functie was hij verantwoordelijk voor de introductie van een groot aantal strategische initiatieven. Daarvoor werkte Wouters in diverse salesfuncties binnen Arval.

Als onderdeel van de vernieuwde salesorganisatie, is Harold Hamminga benoemd als hoofd buitendienst. De laatste 3,5 jaar werkte Hamminga bij het International Business Office op het hoofdkantoor van Arval in Parijs. In zijn nieuwe functie is hij verantwoordelijk voor zowel de groei binnen bestaande klanten als de groei van nieuwe klanten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties