Nissan biedt Amsterdamse Uber-partnerchauffeurs een overstapvoorstel aan. Ze kunnen kiezen uit een LEAF met 40 kWh- of 62 kWh-batterij.

Uber wil in 2025 alle ritten in de hoofdstad met elektrische auto’s uitvoeren en biedt daarvoor aan passagiers de keuze om met Uber Green honderd procent elektrische voertuigen te gebruiken voor een rit. Joost Roelofs Heyrmans, sales director bij Nissan Nederland: “Met de huidige generatie LEAF bieden we Uber-partnerchauffeurs, naast innovatieve EV-technologie zoals e-Pedal en ProPilot, de keuze uit een 40 kWh- en een 62 kWh-batterij voor honderden emissievrije kilometers achter elkaar.” Over details rond de deal doet de importeur geen uitspraken, “die zijn voor intern gebruik.”

Elektrificeren

Alliantie-partners Nissan en Renault tekenden onlangs een intentieverklaring met Uber om uiterlijk in 2040 alle ritten wereldwijd te elektrificeren. Als eerste stap naar dat doel zal Uber in 2025 de helft van zijn kilometers in zeven Europese steden volledig elektrisch aanbieden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
Meest bekeken berichten
Recente reacties