Paul de Cort is op 2 april begonnen als accountmanager Remarketing bij Autoveiling Nederland. De Cort adviseert en begeleidt autobedrijven, leasemaatschappijen en fleetowners bij het verder digitaliseren en visualiseren van het remarketingproces.

“Met zijn ruime Automotive ervaring weet Paul waar hij over praat en zal hij een positieve bijdrage leveren aan the remarketing company. We investeren voortdurend in mensen en producten om zo professionele partijen te helpen hun processen rond gebruikte auto’s efficiënter te maken, met als doel het rendement en de klanttevredenheid te verbeteren”, aldus Wierd Meijering, algemeen directeur van Autoveiling Nederland.

De Cort was voorheen vestigingsmanager bij Peugeot-dealer Vingerhoets. Daarvoor werkte hij dertien jaar lang bij de Van Roosmalen Groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties