Op de Automechanika-vakbeurs (10 tot 14 september in Frankfurt) presenteert smeermiddelenfabrikant Petronas Syntium X, een nieuwe lijn, bestaande uit zes producten, voor het verouderende en niet meer onder garantie vallende Europese wagenpark.

Met Syntium X bedient Petronas met name consumenten die op zoek zijn naar efficiënte, kwalitatieve producten met een goede prijs-kwaliteitverhouding. 

Passend bij de slogan van de show van dit jaar, Driving Transformation, zal Petronas ook zijn productportfolio Iona tentoonstellen, een lijn vloeistoffen speciale voor elektrische voertuigen.

Formule 1

Blikvanger op de stand (C41 in hal 12.0) is de Mercedes-AMG van het Formule 1-team van Petronas. Daarnaast zal algemeen directeur voor de EMEA-regio, Giuseppe Pedretti, samen met andere leidinggevende personen uit de industrie, deelnemen aan een paneldiscussie in het kader van de Automechanika Academy.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties