AA-Equipment heeft dit jaar op Auto Professioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg de primeur van de compleet nieuw ontwikkelde Launch X-431 GDS diagnosetester, die vanaf oktober leverbaar is. Het apparaat heeft dezelfde softwarekwaliteit en automerkendekking als de bekende Launch X-431 Master en Diagun.

Nieuw in de Launch X-431 GDS is het aanraak kleurenscherm, de ergonomische vormgeving, ingebouwde oscilloscoop en multimeter, directe verbinding met het internet via Wifi of LAN, aansluiting voor een extra monitor, thermische printer voor het printen van de gemeten waardes, ingebouwde stroomvoorziening en het diagnosesysteem beschikt over de nieuwste hardware voor het meest moderne voertuig. Verder heeft het dubbele USB-poorten voor het aansluiten van extern hardware.

De diagnosesoftware kan het eerste jaar gratis updates via internet verwerken. Launch Tech heeft bijna dagelijks aangevulde software beschikbaar. Vanaf het tweede jaar blijft de Launch X-431 GDS normaal functioneren en kan gekozen worden de licentie voor software updates te verlengen.

AA-Equipment in Helmond is sinds 1 augustus 2003 exclusief distributeur en importeur van Launch diagnosesystemen. Sinds augustus dit jaar heeft de equipmentleverancier de nieuwe Autocom CDP diagnosetester in haar programma.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties