Profile Tyrecenter De Kempen start binnenkort ook met het herstellen van ruitschade en de vervaging van autoruiten. Dit doet eigenaar Kristiaan van der Sandt met een shop-in-shopconcept onder de vlag van Autoglaz.

“Gemak is voor de automobilist steeds belangrijker”, aldus Van der Sandt. “Dat is bijvoorbeeld het aanbieden van verschillende specialistische diensten op één adres. Bovendien maken we zo optimaal gebruik van ons pand en de mensen.” Hij brengt daarmee de visie van The Alwaysbemobile Company, waar Autoglaz en Profile Tyrecenter onderdeel van uitmaken, in Valkenswaard in de praktijk.

Van der Sandt heeft eerder managementfuncties bekleed bij twee grote regionale dealers en was een aantal jaren werkzaam in het managementteam bij een auto-importeur. “Hij is door die ervaring, in combinatie met zijn ondernemerschap, snel in staat een visie in praktijk te brengen en dat werkt voor ons heel plezierig”, aldus Autoglaz-franchisemanager Maxim Bakker.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
29 december 2025
Vuurwerk beperkt mobiliteit
Meest bekeken berichten
Recente reacties