De Belgische grossiersgroep Prosec, met het hoofdkantoor in Destelbergen, opent per 2 september een nieuw filiaal in Vlissingen. Tegelijkertijd is de vestiging in Zierikzee gesloten. De activiteiten worden overgeheveld naar Vlissingen. 

Prosec heeft daarnaast nog een filiaal in Terneuzen. Volgens onbevestigde berichten zou ook Goes op het wensenlijstje van Prosec staan. In België werd onlangs de vestiging in Zwijnaarde gesloten en de activiteiten daarvan overgebracht naar Destelbergen. Verder heeft Prosec nog filialen in Brugge en Sint-Niklaas.

Bij onze zuiderburen is Prosec actief met de concepten Bosch Car Service en Autocrew. Omdat de beide Bosch-concepten grensoverschrijdend mogen worden ondersteund, is er nu in de relatief kleine Zeeuwse aftermarket een ‘strijd’ losgebarsten om de BCS- en Autocrew-klandizie. Naast Prosec zijn namelijk ook AD-grossier Van der Peijl en Vrooam-grossier AOC als first supplier van Bosch actief. Saillant detail, de honderdste Autocrew in ons land werd enkele weken terug aangemeld door juist het Belgische Prosec.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
15 april 2026
TurboPartnerPro: werkplaatsconcept voor grip op turbomontage
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
Meest bekeken berichten
Recente reacties