RDW gaat zijn computersysteem vervangen en daarom is haar dienstverlening grotendeels niet beschikbaar van woensdagochtend 28 december 2011 vanaf 00:00 uur tot en met vrijdagochtend 30 december 06:00 uur.

Bijna alle diensten, waaronder bijvoorbeeld het op naam zetten van een voertuig, het aanvragen of verlengen van een rijbewijs, het schorsen van een kenteken of het opvragen van een vervangend kentekenbewijs, zijn in die periode niet beschikbaar. Uitzondering hierop vormt de APK-dienstverlening. RDW stelt alles in het werk om APK-keuringen bij garages door te laten gaan. Het streven is om APK-afmeldingen door garagehouders vanaf woensdagmiddag 28 december 13.00 uur weer mogelijk te maken.

“Om de continuïteit van de dienstverlening te garanderen en om voorbereid te zijn op een verdergaande digitalisering, is het noodzakelijk om het computersysteem te vervangen”, aldus RDW.

De website RDW.nl blijft beschikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties