Leasemaatschappij Noordlease en dealerholding Bochane hebben het moeten afleggen tegen de Stam Groep bij de eerste verkiezing van de Remarketing Innovation Award. Directeur Geerlof Stam heeft de gewonnen award in ontvangst genomen.

De Stam Groep verhandelt inmiddels vijf jaar auto’s met een handelsbestemming door middel van internet remarketing en hanteert een nieuwe taxatiemethodiek op eigen kennis in plaats van op handelsbiedingen.

Patrick Van Tilburg van organisatiebureau Expo Motion: “Voor een eerste editie van een nieuw automotive evenement is het een geslaagde editie geworden. Op 19 mei 2011 krijgt deze opvolging in de twee maandelijkse remarketing lounge.”

Stam is in het Van der Valk hotel in Almere tot winnaar gekozen door de ruim 180 bezoekers van het Remarketing evenement. In totaal hebben zestien bedrijven meegedaan aan de verkiezing, dat een gezamenlijk initiatief is van in acht bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties