Leasemaatschappij ALD Automotive heeft donderdag 17 oktober zijn nieuwe remarketinglocatie in Vuren officieel geopend. Deze vestiging vervangt de twee remarketinglocaties in Nieuwendijk en Meerkerk.

Bij de opening waren meer dan 130 gasten aanwezig. In de vestiging worden op een oppervlakte van 26.000 vierkante meter ruim duizend ex-leaseauto’s voor verkoop, verhuur of lease aangeboden. Jeroen Kruisweg, ceo bij ALD Automotive, is trots op de nieuwe locatie. “Er is bewust gekozen voor een nieuwbouwlocatie zodat we het helemaal op maat hebben kunnen inrichten. Hiermee investeren wij in de toekomst. We kunnen zo beter anticiperen op de verwachte groei in occasionverkoop. Bovendien is het een prachtige, representatieve locatie geworden.”

All-in

Het hele proces van het verkoopklaar maken van het voertuig tot aan de daadwerkelijke verkoop vindt in Vuren plaats. De vestiging is daarvoor uitgerust met een wasstraat, een fotostudio en meerdere inspectieruimtes. Op jaarbasis worden er meer dan 10.000 ex-leaseauto’s verkocht door ALD Automotive, voornamelijk aan handelaren.

Goed doel

Tijdens de feestelijke opening werd onder de aanwezigen de allereerste auto vanuit deze locatie geveild voor 7700 euro. De opbrengst hiervan gaat in zijn geheel naar het KWF.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties