Schadesturing is volgens Jijbepaalt.nl niet in het belang van de auto-eigenaar. Het nieuwe initiatief van Irene Sommeling is opgezet om autobezitters te ontzorgen en niet de verzekeraars.

“Schades moeten goedkoper hersteld worden”, verklaart Sommeling. Zij is van mening dat verzekeraars onmogelijk op een integere en onafhankelijke manier het klantenbelang kunnen behartigen. “Dit komt doordat de klant als kostenpost wordt gezien. Een verzekeraar moet een auto-eigenaar bij schade namelijk schadeloos stellen.”

De initiatiefneemster van Jijbepaalt.nl roept ondernemers op om weer echt ondernemer te durven zijn. “Bij veel schadebedrijven wordt in schadesturing de dienst uitgemaakt door de verzekeraar. De ondernemer heeft de bedrijfsvoering aangepast aan de schadesturing en is hier afhankelijk van geworden. De sancties zijn streng als er niet wordt voldaan aan goedkoper schadeherstel en gratis service. Deze bedrijven laten zich leiden door angst en schijnzekerheid.”

Jijbepaalt.nl heeft een eigen garantie en een onafhankelijk landelijk Schade Assistentie Meldpunt (0900-0988). Sommerling werkt samen met Experda voor alle expertises die in opdracht van Jijbepaalt.nl worden gedaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 juni 2025
FIGIEFA bezorgd over formuleringen in concepttekst sloopvoertuigen
24 juni 2025
EQUIP AUTO Arena 2025: vooruitblikken naar de toekomst
24 juni 2025
STRENED-voorzitter Norbert van den Eijnden legt functie per direct neer
24 juni 2025
De digitale carwash
23 juni 2025
BOVAG-autowasbedrijven in actie voor Prinses Máxima Centrum
23 juni 2025
Bosch remanufacturing: beter dan het origineel
Meest bekeken berichten
Recente reacties