Het verschil met de stand op 1 februari 2017 is miniem ( 0,03 procent), maar de trend is duidelijk: in de showroomvraagprijzen voor occasions zit nog altijd een stijgende lijn.

Dat blijkt uit de nieuwste AOX, de index van Autodata voor showroomvraagprijzen van occasions, die vandaag bekend is gemaakt. De AOX staat nu op 100,80.

Gezien vanaf januari 2015 is de trend licht stijgend. IJkpunt is januari 2011, toen de index op 100 werd gezet. Vanaf toen zijn de showroomvraagprijzen eerst gedaald, om sinds enkele jaren weer langzaam te stijgen – en sinds een jaar zelfs wat harder dan daarvoor. Per maand bezien daalde de AOX in 2016 alleen in november ten opzichte van de maand ervoor. In februari 2017 daalde de AOX ook, met 0,36 procent. De index voor maart laat een consolidatie zien. Of de index nog verder kan stijgen, valt te bezien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties