Het Nederlandse autodeelplatform Snapp Car heeft zijn Deense concurrent Minbildinbil overgenomen. Snapp Car is een soort Airbnb voor auto’s en de snelst groeiende vorm van autodelen.

Om de overname te bekostigen heeft Snapp Car (omzet 2 miljoen euro, 20 werknemers) investeerder Founders aangetrokken, dat een minderheidsaandeel in het bedrijf neemt. Door de investering wordt Snapp Car, dat nog nooit winst heeft gemaakt, gewaardeerd op 9,3 miljoen euro. De bedragen van de investering en overname maakt het bedrijf niet bekend.

Er is volop reuring op de jonge Europese autodeelmarkt. Snapp Carr probeert met de overname de grootste te worden maar moet vooralsnog het Franse Drivy, dat deze maand de kleinere concurrent Buzzcar inlijfde, nog laten voorgaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
Meest bekeken berichten
Recente reacties