Het Nederlandse autodeelplatform Snapp Car heeft zijn Deense concurrent Minbildinbil overgenomen. Snapp Car is een soort Airbnb voor auto’s en de snelst groeiende vorm van autodelen.

Om de overname te bekostigen heeft Snapp Car (omzet 2 miljoen euro, 20 werknemers) investeerder Founders aangetrokken, dat een minderheidsaandeel in het bedrijf neemt. Door de investering wordt Snapp Car, dat nog nooit winst heeft gemaakt, gewaardeerd op 9,3 miljoen euro. De bedragen van de investering en overname maakt het bedrijf niet bekend.

Er is volop reuring op de jonge Europese autodeelmarkt. Snapp Carr probeert met de overname de grootste te worden maar moet vooralsnog het Franse Drivy, dat deze maand de kleinere concurrent Buzzcar inlijfde, nog laten voorgaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties