Ssangyong Motors Middle Europe heeft in Alblasserdam een Nederlandse vestiging opgericht en is daarmee terug in Nederland. De nieuwe Ssangyong Korando is per direct leverbaar en de eerste Ssangyong-dealers zijn officieel aangesteld.

De Nederlandse tak heet Ssangyong Motors Nederland en zij ontvangt positieve reacties van de voormalige dealerbedrijven om het merk weer te gaan voeren. "De eerste dealercontracten in de Benelux zijn inmiddels getekend en wij verwachten op korte termijn een basis distributienetwerk in de Lage Landen te hebben opgezet. In Nederland zal dat netwerk bestaan uit zo’n 25 dealers", zegt Benelux-manager Feike van den Oever.

Op korte termijn zijn er veertien Ssangyong-verkooppunten in Nederland operationeel. Ook de onderdelenvoorraad en -logistiek zijn op orde gebracht dankzij het eigen magazijn in Kontich België en Ssangyongs Europese warehouse in Breda.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
Meest bekeken berichten
Recente reacties