Ssangyong Motors Middle Europe heeft in Alblasserdam een Nederlandse vestiging opgericht en is daarmee terug in Nederland. De nieuwe Ssangyong Korando is per direct leverbaar en de eerste Ssangyong-dealers zijn officieel aangesteld.

De Nederlandse tak heet Ssangyong Motors Nederland en zij ontvangt positieve reacties van de voormalige dealerbedrijven om het merk weer te gaan voeren. "De eerste dealercontracten in de Benelux zijn inmiddels getekend en wij verwachten op korte termijn een basis distributienetwerk in de Lage Landen te hebben opgezet. In Nederland zal dat netwerk bestaan uit zo’n 25 dealers", zegt Benelux-manager Feike van den Oever.

Op korte termijn zijn er veertien Ssangyong-verkooppunten in Nederland operationeel. Ook de onderdelenvoorraad en -logistiek zijn op orde gebracht dankzij het eigen magazijn in Kontich België en Ssangyongs Europese warehouse in Breda.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties