Stertil neemt de servicedienst over van het ruim zestig jaar oude Van Zetten Hefbruggen uit Zuid-Beijerland. Dat bevestigt Gerrit Jan Kamphuis, directeur van Stokvis Service in Kootstertille.

Het gaat om vier medewerkers die de overstap naar Stokvis Service maken. Kamphuis: “Wij zijn niet alleen marktleider als het gaat om de service van werkplaatsapparatuur en in het bijzonder hefbruggen, maar we groeien ook nog eens sterk.”

Door de overname telt Stertil Service nu 82 medewerkers. Van Zetten Hefbruggen gaat onder leiding van Nettie van Zetten verder als verkooporganisatie en revisiebedrijf van hefbruggen. Installatie en onderhoud zullen voortaan in samenwerking met Stertil Service worden uitgevoerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
9 mei 2025
Oostendorp opent Toyota-vestiging in Valkenswaard
9 mei 2025
Onafhankelijk autobedrijf moet momentum pakken
8 mei 2025
Tanken in jaar tijd 10 procent goedkoper
8 mei 2025
Winterband Vredestein eerste montage op Volkswagen Tiguan
Meest bekeken berichten
Recente reacties