Bovag werkt momenteel aan een strategisch meerjarenplan voor autodealers. Daarin moet de richting worden bepaald voor de branche. Vertegenwoordigers uit de branche, adviesraden en Bovag Autodealers komen hiertoe bij elkaar.

Volgens Koos Burgman, algemeen directeur, is het niet aan Bovag alleen om een strategie te bepalen voor de toekomst van autodealers in Nederland. “We gaan eerst bij de leden langs om te peilen wat hun belangen zijn. Waar halen ze hun successen? Waar zit het rendement? Hoe zijn ze maatschappelijk bezig? Als we dit weten kunnen we het in beleid vertalen en dan koppelen we het nogmaals terug naar de leden voor goedkeuring.”

De workshop ‘Politiek en overheid voor autodealers’ is inmiddels voor het eerst gehouden en zal de komende maanden door het land reizen.

Meerjarenplan dealers

[responsive-video identifier=”uoLJqhoVd0M”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties