Ruim 4300 bezoekers hebben de afgelopen vier dagen de Automotive Expo van Cartal Rijsbergen in Alkmaar bezocht. Een nieuw record, want twee jaar geleden werd net de 4000 aangetikt.

In het AZ-stadion konden ondernemers en hun medewerkers uit de autobranche kennis maken met de leveranciers achter de producten die de grossiersgroep Cartal Rijsbergen (onderdeel van Sator/Fource) dagelijks bij hen aflevert. Productdemonstraties en vele aanbiedingen trokken de bezoekers naar het Alkmaarse voetbalwalhalla.

Behalve onderdelenfabrikanten, waren ook de gereedschapsector en leveranciers van werkplaatsapparatuur, onder andere NBT en Arex aanwezig. De bezoekers konden tevens uitgebreid kennis maken met de werkplaatsconcepten Vakgarage, Bosch Car Service, Autocrew, James Auto Service, Autofirst en Carteam. Dat banden een belangrijke productgroep is voor Cartal Rijsbergen werd onderstreept door de uitgebreide presentaties van Inter-Sprint en Apollo-Vredestein.

Tussen de vele bezoekers troffen we overigens ook Sinon Galvin, ceo van LKQ Benelux, die niet alleen met de standhouders, maar ook met garagehouders in gesprek ging. Zo onderstreepte hij een eerdere uitspraak, “Dat je als leverancier een korte lijn naar de klanten moet hebben.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties