Thomas van Dalen (foto links, naast Vaco-voorzitter Ron van der Jagt) begint op 1 juni bij Vaco als branche- en relatiemanager. Hij is de opvolger van Edwin Brinksma, die na bijna zestien jaar de bandenbrancheorganisatie gaat verlaten.

Thomas van Dalen (52) heeft een groot deel van zijn carrière gewerkt voor ondernemersorganisaties in de retail en groothandel. Als branche- en relatiemanager zal hij veel contacten onderhouden met onder meer de leden van Vaco. Van Dalen bezoekt om te beginnen alle regiobijeenkomsten, onder meer om kennis te maken met de leden van de bandenbrancheorganisatie.  

Verschil van mening

Hoewel er nog genoeg uitdagingen zijn, hebben de directie van Vaco en Edwin Brinksma vastgesteld dat er op onderdelen verschil van mening is over de toekomstrichting van Vaco. Hierna is ‘in goed overleg’ gezamenlijk besloten dat de wegen zich gaan scheiden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties