Autofabrikant Toyota trekt binnenkort vier weekenden in ons land rond met de Toyota Sport Heritage Tour. Dit is een tentoonstelling, waarbij een deel van een dealershowroom wordt omgetoverd tot een museum met sportklassiekers.

“Toyota’s sporthistorie gaat maar liefst 55 jaar terug. Omdat we trots zijn op onze sportlegendes, kan men een aantal modellen nu in het echt bewonderen. Zoals de exclusieve 2000GT en de nieuwe GT86”, aldus de importeur op de speciale actiewebsite.

Bezoekers van de tour staan dus oog in oog met illustere Toyota-sportauto’s, zoals de Supra uit het Japanse GT-kampioenschap van 1997 en rallyuitvoeringen van de Corolla en Celica. Hiermee maakte het automerk in de jaren 80 en 90 furore in het World Championship Rally.

[responsive-video identifier=”ScZvUR6e9zk”]

Data

Op zaterdag 20 en zondag 21 oktober strijkt de tour neer bij Toyota-dealer Peterman in Enschede, om vervolgens een week later (26/27 oktober) de showroom bij Goosen & Polderman in Rotterdam om te toveren. Van Leeuwen Waddinxveen opent voor de liefhebbers de deuren op vrijdag 2 en zaterdag 3 november en Louwman Groningen doet dat op zaterdag 24 en zondag 25 november.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03