Toyota opent het nationaal symposium over waterstof, dat op 9 oktober tijdens de tweede dag van Ecomobiel 2013 in AHOY wordt gehouden. Ecomobiel is het zakelijke platform voor duurzame mobiliteit en mobiliteitsmanagement.

Hoe moet de waterstof tankinfrastructuur eruit komen te zien? Waar slaan we waterstofvoorraden op, en hoe maken én distribueren we waterstof? Hoe spelen de autoproducenten hierop in? Welke rol speelt de overheid bij de noodzakelijke veranderingen?

Op deze en tal van andere vragen zal op het symposium “H2Mobility.NL” een antwoord worden gezocht. Het symposium is een initiatief van de NWBA (Nederlandse Waterstof en Brandstofcel Associatie).

Didier Stevens van  Toyota Motor Europe zal uitleggen hoe Toyota de weg naar de introductie van de waterstofauto ziet. In 2015 zal Toyota Motor Corporation starten met de productie van de Fuel Cell Hybrid auto.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties