Twee procent van alle vervangende turbo’s voor dieselmotoren zijn garantiegerelateerd. Voor benzinemotoren ligt dat percentage nog lager, net als het turbomarktaandeel daar. De verwachting is dat downsizing het aantal claims kan laten stijgen. Turbo’s Hoet organiseert daarom woensdag 30 november bij Cartal-Rijsbergen in Zwaag haar eerste officiële turbotraining.

Daarna volgen in december nog elf turbotrainingen bij andere grossiers en in januari 2012 nog eens veertien. Ook in februari staan tot nu toe al acht sessies ingepland. Olaf Velthuis, algemeen directeur Turbo’s Hoet: “Er is een enorme animo onder de grossiers naar het concept. We zijn zeer benieuwd naar het uiteindelijke slagingspercentage en de hoeveelheid Turbo Partners die daaruit voortvloeit.”

Na afloop van de training dient de deelnemer een online turbotest af te leggen. In dertig meerkeuzevragen wordt zijn kennis getoetst en bij een minimale score van tachtig procent is de kandidaat geslaagd. “Dat levert vervolgens een certificaat van bekwaamheid op en een gevelbord om als bedrijf het lidmaatschap uit te kunnen dragen.

Lees hier in het nieuwe Aftersales Magazine (nummer 11) het artikel over Turbo’s Hoet en turborevisie >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
Meest bekeken berichten
Recente reacties