Grossier Ed Kanij opent medio januari in het Zeeuwse Dirksland zijn tweede vestiging van Autopia Autoparts. Hoofdleverancier wordt Doyen Auto, wiens private label Requal ook op de schappen komt te liggen.

Ed Kanij verkocht in februari 2014 zijn vijf Kanta-vestigingen aan franchisegever Brezan. Hij was vervolgens vier maanden Manager Business Development bij Brezan, om uiteindelijk toch weer voor zichzelf te beginnen als grossier automaterialen. Eind 2014 startte hij onder de naam Autopia met onderdelendistributie vanuit Hellevoetsluis.

De snelle ontwikkeling van deze locatie, in combinatie met de vraag vanuit Goeree Overflakkee heeft ertoe geleid dat medio januari in Dirksland de tweede vestiging van Autopia opent. Was de eerste locatie bij aanvang onderdeel van het AD Benelux-netwerk, voor de nieuwe locatie gaat Kanij in zee met Doyen Auto. “De juiste merken, uitstekende beschikbaarheid, het meedenken en bovenal de persoonlijke benadering vanuit Doyen hebben de doorslag gegeven”, aldus Kanij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties