Valeo Service uit Helmond heeft al een Premium- en Classic-onderdelen lijn, maar daar komt nu ook de Asian Range bij. De presentatie van het nieuwe gamma vervangingsonderdelen voor Aziatische voertuigen is op 25 maart op de beurs Autotechnica in Brussel.

Marijn Staal, communicatiecoördinator bij Valeo Service Noord-Europa: “Op stand D10 in hal 12 laat Valeo zien dat zij met de nieuwe Asian-range inspeelt op het groeiende Aziatische wagenpark in de Benelux. Valeo biedt hierin naast de vertrouwde 13 productlijnen een fors toenemend productaanbod in ruitenwissers als de nieuwe H-Blade, koppelingen, startmotoren en alternatoren, radiateuren en condensoren.”

Het Franse Valeo nam onlangs nog tachtig procent van de aandelen over van het Chinese Ruby, onderdeel van autofabrikant Chery Automobile en producent van verlichtingsdelen. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
Meest bekeken berichten
Recente reacties