Honeywell Transportation Systems, een wereldwijde fabrikant van turboladersystemen en frictiematerialen voor de auto-industrie, heeft een nieuw onderdelenbedrijf opgericht met Olivier Rabiller aan het roer.

“Door de toenemende, wereldwijde groei van onze activiteiten op de onderdelenmarkt is het van wezenlijk belang dat we, met de juiste middelen en de juiste organisatiestructuur, een onderneming creëren die is gericht op klantenservice”, zegt Rabiller. “Dankzij het nieuwe onderdelenbedrijf van Honeywell kunnen we onze verdelers van turboladersystemen en remonderdelen een toegewijde functie- en bedrijfsoverschrijdende end-to-endstructuur bieden.”

Honeywell verwacht dat de activiteiten op de onderdelenmarkt zullen blijven groeien. Onderdelen zijn bij Transportation Systems nu al goed voor meer dan een kwart van de verkoop. In 2011 was de omzet gestegen met meer dan 3,8 miljard dollar, in vergelijking met een stijging van bijna 3,2 miljard in 2010.

Rabiller werkt sinds 2002 bij Honeywell. Daarvoor was hij enkele jaren in dienst bij Renault. Hij bekleedde verschillende leidinggevende functies bij Honeywell Transportation Systems.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties