Valeo Service uit Helmond heeft al een Premium- en Classic-onderdelen lijn, maar daar komt nu ook de Asian Range bij. De presentatie van het nieuwe gamma vervangingsonderdelen voor Aziatische voertuigen is op 25 maart op de beurs Autotechnica in Brussel.

Marijn Staal, communicatiecoördinator bij Valeo Service Noord-Europa: “Op stand D10 in hal 12 laat Valeo zien dat zij met de nieuwe Asian-range inspeelt op het groeiende Aziatische wagenpark in de Benelux. Valeo biedt hierin naast de vertrouwde 13 productlijnen een fors toenemend productaanbod in ruitenwissers als de nieuwe H-Blade, koppelingen, startmotoren en alternatoren, radiateuren en condensoren.”

Het Franse Valeo nam onlangs nog tachtig procent van de aandelen over van het Chinese Ruby, onderdeel van autofabrikant Chery Automobile en producent van verlichtingsdelen. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
Meest bekeken berichten
Recente reacties