Marco van der Aa, directeur marketing en verkoop bij Hella, is de nieuwe voorzitter van de JCG Business Club van RAI Vereniging Afdeling Autovak. Hij volgt hiermee Roger Vermaat van Bergam (automaterialen en equipment) op.

Van der Aa was al bestuurslid, maar mag vanaf nu dus de voorzittershamer hanteren. Vermaat blijft JCG lid.
Komend jaar zullen er vijf of zes activiteiten georganiseerd worden door de club. Het traditionele jaarfeest en de vakreis zullen hier onderdeel van zijn.

Onlangs is ook Armand van Huut van Intertruck tot het bestuur toegetreden voor een periode van vier jaar. Naast Van der Aa en Van Huut zijn ook Marco Brinkers van APS en Michiel Nijboer van Nijboer Blijstra Techniek bestuurslid van de JCG Business Club.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 april 2026
BASF Coatings-tool voor schadeherstel krijgt TÜV-certificering
13 april 2026
Eerste Changan-dealer in Nederland geopend
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties