Vanessa Baumbach start op 1 september als commercieel manager Automotive bij SCL Rotterdam. In deze functie gaat zij zich bezighouden met het verder uitbreiden van de importdienstverlening van SCL Rotterdam.

SCL Rotterdam is full service auto im- en exportdienstverlener en heeft een duidelijke groeiambitie waarbinnen ze zich verder wil positioneren op de Nederlandse markt. Binnen haar nieuwe functie is Vanessa zowel verantwoordelijk voor de groei binnen bestaande en nieuwe klanten als ook voor de productontwikkeling van de SCL Importservice.

Afgelopen jaar werkte Baumbach bij Imexco AMG als internationaal salesmanager. Daarvoor werkte ze drie jaar bij VWE als Business Consultant waar zij zich bezig hield met de exportdienstverlening.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
Meest bekeken berichten
Recente reacties