Fleetselect Online Autoveilingen zal in opdracht van Daimler Financial Services 120 auto’s veilen uit het faillissement van Eric Selles Cars. De veiling gaat 5 januari online en sluit een week later op 12 januari. Het aanbod bestaat uit personenwagens en bedrijfswagens van hoofdzakelijk de merken Nissan, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Jeep, en Ssang Yong.

Op 6 januari is er een kijkdag bij Koopman Autotransport in Nijkerk. Eric Selles Cars heeft begin oktober faillissement aangevraagd voor beide vestigingen in Zwolle en Meppel.

FleetSelect heeft een kopersgroep van ruim 2600 merkdealers, merkspecialisten, universele autobedrijven, handelsbedrijven en exporteurs. Het aanbod is 24 uur per dag online toegankelijk. Alle auto’s zijn voorzien van een uitgebreid inspectierapport met foto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties