Vibber en Ultimo hebben een overeenkomst getekend, waarbij vibber als gecertificeerd implementatiepartner van Ultimo Software Solutions zal gaan opereren binnen de Nederlandse Fleet Asset markt.

“Deze strategische samenwerking past in onze visie om onze klanten optimaal te kunnen bedienen”, zegt Ewout Noordermeer, CMO & Sales Director van Ultimo Software Solutions. “Het is een perfecte aanvulling op ons eigen implementatieteam en maakt de dienstverlening beter schaalbaar. Ook geeft het een extra impuls aan domeinspecifieke kennis, die het verschil maakt in succesvolle projecten. Het feit dat we al langer succesvol samenwerken, is een sterk fundament waar we nu op voortbouwen.”

Toekomstbestendig

Ook vibber-directielid Joël van den Doel is enthousiast. “Onze missie is om organisaties in beweging te brengen en toekomstbestendig te maken. Dat doen wij onder andere door assetmanagement te implementeren. Dat wij ons nu formeel laten certificeren als implementatiepartner is een mooie versteviging van onze samenwerking met Ultimo en een enorme stap voorwaarts. Wij kunnen onze klanten nu een totaaloplossing bieden.”

De directie van vibber (vlnr): Marcel Moor, Remco de Vette en Joël van den Doel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties