Nissan introduceert een fabrieksgarantie van vijf jaar voor nieuwe bedrijfswagens. Deze garantietermijn – met een maximum van 160.000 kilometer – geldt voor bedrijfswagens met diesel- of benzinemotor, nieuw aangeschaft op of na 1 september 2015.

Volgens Nissan is de lange garantietermijn uniek in de markt voor bedrijfswagens. De fabrieksgarantie is zeer uitgebreid en bestrijkt onderdelen van lakwerk tot accu en van onderstel tot aandrijflijn. Ook originele Nissan-accessoires vallen onder de nieuwe garantie.

Ponz Pandikuthira van Nissan Europe: “Nissan heeft een lange traditie op het gebied van bedrijfswagens. We willen onze positie in Europa versterken. De focus ligt op de klant. Onze vernieuwende fabrieksgarantie van vijf jaar was de uitkomst van een uitvoerig onderzoek onder bedrijfswagen-klanten. Daarnaast benadrukken we met deze nieuwe fabrieksgarantie het vertrouwen in de kwaliteit van onze producten, wat zich voor onze klanten vertaalt in extra zekerheid en kostenbesparing.”

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties