De Vakopleiding Carosseriebedrijf (VOC) gaat met haar scholingsprogramma Permanente Educatie Schadeafhandeling de schade-experts en -calculators van Iteb Schadeservices trainen, een onderdeel van Allianz Nederland Verzekeringsgroep. De organisatie laat haar experts zesmaal per jaar trainen en toetsen.

Groepshoofd buitendienst Joost van Wagtendonk van Iteb: “We doen al sinds enige jaren aan permanente educatie. Daarmee brachten we vooral de kennis en vaardigheden met betrekking tot het calculatieprogramma Audatex op een hoger niveau. Steeds belangrijker is ook dat we onze mensen optimaal aangesloten houden bij de laatste stand van de techniek en de elektronica in auto’s. Want de ontwikkelingen gaan razendsnel.” Iteb heeft zelf ook vragen toegevoegd aan de lesstof over diverse werkprocedures.

Het educatieprogramma van VOC is er voor zowel de hersteller als de opdrachtgever en test deelnemers op hun kennis van onder meer reparatievoorschriften, voertuigtechniek, Audatex, ketenprocessen en calculatietechniek. Het systeem vertelt hen achteraf waarom antwoorden goed of fout waren. VOC traint onder meer ook medewerkers van Achmea en Schadenet.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties