ING Car Lease claimt als eerste leasemaatschappij een geheel gratis applicatie aan te bieden voor kilometerregistratie. De registratie is meteen geschikt voor de Belastingdienst.

"Er worden weliswaar kosteloze Apps aangeboden, maar deze zijn alleen gratis te downloaden als er eerst een abonnement voor updates wordt afgesloten. ING Car Lease introduceert daarom als eerste grote leasemaatschappij een volledig gratis App voor iPhone en Android telefoons", aldus Frank van Gool, productmanager van ING Car Lease.

In Nederland maakt ruim 20 procent van alle zakelijke rijders gebruik van kilometerregistratie om bijtelling (voor de belasting) van hun auto van de zaak te vermijden. Dit percentage is sterk stijgende.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties