Bandenproducent Apollo Vredestein is de komende editie de nieuwe partner van Scan Covery Trial. De organisatie werkte de afgelopen vier jaar met Maxxis samen via Reedijk Banden Import.

“Dit nieuwe partnerschap heeft een duidelijke boodschap. Ons internationale evenement heeft een Nederlands hart”, aldus organisator Wilfried Giesen. “Mede dankzij Maxxis hebben wij de ruimte gekregen ons te ontplooien tot wat we nu zijn.”

Banden zijn een cruciaal onderdeel van een voertuig en zijn het enige contact tussen het voertuig en de weg. Giesen: “Goed grip-, rem- en stuurgedrag op sneeuw en ijs, droog en nat wegdek is bij de deelname aan de Scan Covery Trail noodzakelijk.”

Recentelijk opende Vredestein in Enschede een gloednieuw onderzoekscentrum (R&D), dat wereldwijd de personen- en bestelautobanden van Vredestein en Apollo ontwikkelt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties