Bandenproducent Apollo Vredestein is de komende editie de nieuwe partner van Scan Covery Trial. De organisatie werkte de afgelopen vier jaar met Maxxis samen via Reedijk Banden Import.

“Dit nieuwe partnerschap heeft een duidelijke boodschap. Ons internationale evenement heeft een Nederlands hart”, aldus organisator Wilfried Giesen. “Mede dankzij Maxxis hebben wij de ruimte gekregen ons te ontplooien tot wat we nu zijn.”

Banden zijn een cruciaal onderdeel van een voertuig en zijn het enige contact tussen het voertuig en de weg. Giesen: “Goed grip-, rem- en stuurgedrag op sneeuw en ijs, droog en nat wegdek is bij de deelname aan de Scan Covery Trail noodzakelijk.”

Recentelijk opende Vredestein in Enschede een gloednieuw onderzoekscentrum (R&D), dat wereldwijd de personen- en bestelautobanden van Vredestein en Apollo ontwikkelt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties