Accenture neemt eind deze maand vijftien Nissan Leaf elektrische auto’s in gebruik. In totaal heeft de autoproducent honderd auto’s vroegtijdig beschikbaar gesteld voor het bedrijfsleven in de regio Amsterdam. Deze volledig elektrisch aangedreven auto’s, uitgeroepen tot Auto van het jaar 2011, worden geïntegreerd in het wagenpark van Accenture.

Mark Schütz, senior manager en verantwoordelijk voor elektrisch vervoer-consulting in Europa bij Accenture: "Elektrisch vervoer heeft absoluut de toekomst. Uit recent onderzoek en uit de eerste pilots komt naar voren dat bestaande vooroordelen van automobilisten niet terecht blijken. Veel rijders zijn erg enthousiast en laten hun vooroordelen snel varen als ze eenmaal elektrisch gereden hebben. Binnen Accenture hebben zich enkele honderden collega’s zich aangemeld om in één van de Nissan Leafs te kunnen gaan rijden. We hopen met deze pilot onze kennis verder uit te breiden en uit te dragen."

Een gevarieerde groep consultants gaat de auto’s gebruiken voor woon-werkverkeer en klantbezoeken. Deze groep krijgt ook de beschikking over een eigen parkeerplaats met oplaadpunt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 februari 2025
‘Prins carnaval worden is een hele grote eer’
17 februari 2025
Renault investeert in klassiekernetwerk
17 februari 2025
Nieuwe distributiestrategie Toyo Tires krijgt vorm
17 februari 2025
Ambitie hergebruik van onderdelen te verdubbelen
14 februari 2025
Claro neemt Starwash over
14 februari 2025
‘Remmenstof schadelijker dan dieselroet’
Meest bekeken berichten
Recente reacties