Cubic demonstreert een nieuw concept voor een connected in-vehicle informatiesysteem tijdens CAV Scotland, een nieuwe vakbeurs voor connected en autonoom rijdende auto’s. De beurs vindt plaats in het Schotse Edinburgh op woensdag 31 oktober en donderdag 1 november.

De demonstratie wordt verzorgd door Cubic Transportation Systems, een business unit van het Amerikaans technologiebedrijf Cubic.

Mirror Link

Het systeem verzorgt een signalering in het voertuig (Variable Message Sign, VMS) die gebruikmaakt van het standaard mobiele netwerk. Door het gebruik van Mirror Link kan via de smartphone effectieve communicatie op het dashboard van de auto worden weergegeven. Tijdens CAV Scotland krijgen bezoekers de gelegenheid het systeem te ervaren in twee testvoertuigen. Medewerkers van Cubic zullen bovendien een drietal lezingen verzorgen tijdens de beurs, over onderwerpen als de toekomst van mobiliteit en mobility as as service.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
Meest bekeken berichten
Recente reacties