Polestar heeft in een aantal Europese landen een prestatieverhogende software-upgrade beschikbaar gemaakt voor de Polestar 2 long range dual motor.

Thomas Ingenlath, ceo van Polestar: “Deze nieuwe update onderstreept hoe connected technologieën de relatie die een autofabrikant met zijn klanten heeft, kan transformeren. De rijbeleving die de Polestar 2 biedt, is iets waar we echt trots op zijn. Het is al in de basis een zeer plezierige auto, en met deze upgrade kunnen we klanten die nog meer beleving willen nu nog meer bieden.”

De upgrade verhoogt het vermogen van de long range dual motor met 50 kW en 20 Nm tot 350 kW (476 pk) en 680 Nm. Daarmee wordt de sprint van 0 tot 100 kilometer per uur aangescherpt tot 4,4 seconden. Het extra vermogen en koppel zijn als boost beschikbaar tussen 70 en 130 kilometer per uur, wat zorgt voor een nog snellere acceleratie in het middengebied. De acceleratie van 80 naar 120 kilometer vergt slechts 2,2 seconden, een halve seconde sneller dan de reguliere uitvoering.

Over the air

De upgrade is beschikbaar in de Polestar Extras-webshop, voor klanten met modellen die hiervoor in aanmerking komen. De software-download wordt over the air draadloos naar de betreffende Polestar 2 gestuurd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
Meest bekeken berichten
Recente reacties