Technologieconcern WAE maakt bekend strategisch te willen investeren in startup Beam Connectivity, fabrikant van systemen voor connected voertuigen. Beide Britse bedrijven werken al sinds 2020 samen. Om hoeveel geld het gaat, wordt niet bekendgemaakt.

Beam Connectivity is in 2020 opgericht om een oplossing te bieden voor de gefragmenteerde markt voor connected voertuigsystemen. Met de financiële injectie van WAE kan Beam Connectivity verder groeien. Ceo Thomas Sors van Beam Connectivity: “Beam Connectivity levert aan verschillende autofabrikanten en voorziet hen van de beste connectiviteitssystemen. Deze investering stelt ons in staat ons commerciële team uit te breiden en de uitrol van ons Connected Vehicle as a Service-platform te versnellen.”

Craig Wilson, ceo van WAE: “Beam Connectivity is een belangrijke toeleverancier voor WAE en heeft een uitstekende relatie opgebouwd met ons ingenieursteam. We zijn heel blij onze samenwerking te kunnen voortzetten dankzij deze investering, die ervoor zal zorgen dat de vooraanstaande connectiviteitsoplossingen van Beam Connectivity sneller op de markt zullen komen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties