Met een omzet van bijna 3,1 miljard euro (een plus van 34,3 procent ten opzichte van 2021) heeft autoverhuurder Sixt in 2022 zijn beste jaar ooit gedraaid. Zelfs ten opzichte van het pre-coronajaar 2019 was de plus met 22,6 procent aanzienlijk.

De winst voor belastingen bedroeg 550 miljoen euro, wat een plus betekende van 24,4 procent ten opzichte van 2021 en een return on investment van 17,9 procent.

Groei

Voor 2023 verwacht Sixt opnieuw positieve resultaten, met opnieuw een aanzienlijke stijging in de omzet en een vergelijkbare winst voor belastingen als over 2022. Hiertoe wil Sixt zowel in groei als in kwaliteit investeren. Alexander Sixt, co-ceo van Sixt: “2022 was het tweede recordjaar op rij voor Sixt. De resultaten laten zien dat onze groep een aanzienlijk hoger niveau heft bereikt op het gebied van strategische positionering, verdiencapaciteiten en aanpassingsvermogen dan voor de Covid-pandemie. We hebben flink geïnvesteerd het afgelopen jaar, in ons wagenpark, medewerkers, technologie en marketing. Daarmee hebben we de basis gelegd voor toekomstige groei en het aanscherpen van onze positionering.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties