Leasemaatschappij ALD Automotive meldt de overname van Leaseplan succesvol te hebben afgerond.

Nu wordt in Nederland gestart met de integratie van ALD Automotive en LeasePlan tot één bedrijf, onder voorbehoud van goedkeuring door de toezichthouders. Het doel is om klanten en leaserijders innovatieve, duurzame mobiliteitsoplossingen te bieden en jaarlijks minimaal 6 procent te groeien.

Managementwijzigingen

Tim Albertsen, ceo van ALD Automotive | LeasePlan heeft Sander Pleij, voorheen algemeen directeur van Leaseplan Nederland, benoemd tot algemeen directeur van de gecombineerde entiteit in Nederland. Deze benoeming is onmiddellijk van kracht en onder voorbehoud van goedkeuring door toezichthoudende instanties.

Jeroen Kruisweg, voorheen algemeen directeur van ALD Automotive in Nederland en regionaal directeur Benelux, is benoemd tot regionaal groepsdirecteur en maakt daarmee deel uit van de directie van het hoofdkantoor.

Sander Pleij (foto links) over de benoeming: “Ik kijk ernaar uit om samen met alle collega’s van ALD Automotive en LeasePlan Nederland deze nieuwe entiteit vorm te geven. De bundeling van krachten van onze twee bedrijven biedt een geweldige basis voor versterking van onze positie in de Nederlandse markt. Als we het goede van onze service en flexibiliteit in leaseoplossingen behouden en tegelijkertijd inzetten op de gezamenlijke innovatiekracht in duurzame mobiliteit, dan ziet de toekomst er zeer positief uit.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties