Toyota Nederland doet, naar eigen zeggen als eerste automerk in ons land, mee aan Black Friday. Het voordeeltje dat de importeur in de strijd gooit, is een nieuwe Aygo voor 99 euro per maand.

Black Friday is de dag waarop in Amerika consumenten op jacht gaan naar die ene speciale aanbieding. Het aanbod van Louwman & Parqui geldt alleen op 24 november en is op basis van 48 maanden Toyota Private Lease en tienduizend kilometer per jaar. Op de benzine na zijn alle kosten inbegrepen.

Leveringsomvang

Het model van de actie is inclusief airco, radio met USB en bluetooth, elektrisch bedienbare ramen voor en centrale portiervergrendeling met afstandsbediening. Verder biedt de importeur op Black Friday gratis upgrades voor extra aangeklede andere modellen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 januari 2026
The Tire Cologne 2026 zet vol in op duurzaamheid
19 januari 2026
InterClassics trekt recordaantal bezoekers
19 januari 2026
Europa beboet accufabrikanten voor kartelvorming – melder gaat vrijuit
19 januari 2026
SUV rukt op als occasion – maar oude bekende houdt dapper stand
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
Meest bekeken berichten
Recente reacties