BNP Paribas Personal Finance Nederland (PFNL), aanbieder van onder meer financial lease, kondigt een financiële samenwerking aan met Omoda & Jaecoo Nederland, fabrikant van elektrische auto’s en onderdeel van de Chinese autofabrikant Chery.

Met de samenwerking voegt PFNL weer een speler toe aan zijn portefeuille. Dit partnerschap markeert de vijftiende samenwerking binnen de mobiliteitssector in slechts vijf jaar tijd.

Toonaangevend

“Het vertrouwen van Omoda & Jaecoo Nederland bevestigt onze leidende positie in het ondersteunen van toonaangevende bedrijven in de mobiliteitsbranche”, aldus Peter den Houter, algemeen directeur van PFNL. “Samen zetten we koers richting nieuwe kansen en een succesvolle toekomst.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties