Sinds een jaar is het mogelijk is om via Share Now voor meerdere dagen een deelauto te huren. Dat heeft geleid tot een 42 procent hogere gemiddelde ritduur en een 20 procent hoger aantal kilometers per rit.

“Dat een flexibele deelauto niet langer wordt beperkt tot minuten of uren, is precies de flexibiliteit waar onze gebruikers behoefte aan hebben”, vertelt Robert Bosman, algemeen directeur van Share Now Nederland. “Het aanbod van langere huurperiodes heeft verandering teweeggebracht in de manier waarop Nederlanders zich verplaatsen. We hebben autodelen spontaan en planbaar gemaakt met één app, wat onze klanten meer gemak en flexibiliteit biedt. Amsterdammers denken niet alleen aan Share Now voor een kortere rit in de stad, maar ook bij het plannen van hun vakanties of meerdaagse uitjes.”

Klanten

Share Now heeft het afgelopen jaar bovendien zijn klantenbestand zien groeien. Tussen oktober 2021 en oktober 2022 zijn er 22 procent meer gebruikers geregistreerd. In totaal zijn zij goed voor 7,9 miljoen elektrische kilometers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties