De Partspoint Group heeft alle aandelen verworven in Leaseprof. Dit keurmerk van landelijk samenwerkende universele Bovag-autobedrijven onderhoudt lease- of bedrijfsauto’s in opdracht van leasemaatschappijen en fleetowners.

foto-raymond-uijtendaalPartspoint Group bestaat onder meer uit Brezan Automaterialen, Staadegaard Automotive, Technische Centrale en AD Nederland. Tevens is de Brezan-formule uitgerold naar België. “Om een toonaangevende speler in de mobiliteitsbranche te blijven”, zegt ceo Cor Baltus, “is schaalgrootte vandaag de dag een zeer belangrijke factor. Leaseprof zal door de participatie van Partspoint Group, samen met haar huidige propositie en kwaliteitsbelofte, kunnen uitgroeien tot een nog sterkere speler op de zakelijke markt.”

Netwerk

Alle Leaseprof-partners zijn inmiddels geïnformeerd; voor hen verandert er op korte termijn niets. Raymond Uijtendaal (foto) blijft directeur van Leaseprof. Door de fusie met Leaseprof beschikt de Partspoint Group nu ook over een landelijk dekkend netwerk van garagebedrijven, voorzien van een keurmerk, om de zakelijke rijder te voorzien van service en onderhoud.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties