Profile is per 1 juli een samenwerking gestart met autodeelplatform JustGo. Profile werkt daarvoor samen met leasemaatschappij Terberg Business Mobility, waar JustGo onderdeel van is. De deelauto’s zijn gedurende een halfjaar beschikbaar op twee pilotlocaties in Den Haag en Rotterdam. Wanneer de pilot succesvol is, wordt het aanbod uitgebreid naar andere vestigingen.

Manager innovatie en kwaliteit Niek Kraak van Profile International (foto links): “Wij willen een steeds bredere faciliterende rol spelen bij mobiliteit. Met ruim 220 vestigingen in de Benelux hebben we hiervoor al een goede basis. Door samenwerkingen aan te gaan met strategische partners maken we grote stappen op weg naar ons doel.”

Locaties

JustGo plaatst twee BMW Mini’s per locatie. De JustGo deelauto’s zijn voorzien van hardware die de auto’s deelbaar, bruikbaar en beheerbaar maakt. Via een app kunnen gebruikers de auto voor het gewenste tijdslot reserveren, openen, sluiten en betalen. Jeroen van Denderen van Terberg (foto rechts): “Je rijdt veel bewuster, want je denkt na over hoe je op je bestemming wilt komen. De belasting voor het milieu is minimaal en de flexibiliteit en efficiëntie voor de gebruiker maximaal.”

Locatie is in de optiek van Profile bepalend voor het succes van autodelen. De Profile-vestigingen die autodelen aanbieden, zijn centraal gelegen op een bedrijventerrein en makkelijk bereikbaar.

Onderhoud

Beide Profile-vestigingen in Den Haag en Rotterdam zorgen voor het reguliere onderhoud en schoonmaken van de auto’s en stellen parkeerplaatsen beschikbaar. De auto’s staan in de buurt van de vestiging en zijn altijd bereikbaar voor iedereen. Voor het gebruik betalen bestuurders alleen een vast bedrag per rit, verzekering en brandstof is inbegrepen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03