Het traditionele jaarfeest van Vakgarage, dat in de ‘spetterende’ omgeving van het zeehondenparadijs van Ouwehands dierenpark in Rhenen werd gehouden, opende met de bekendmaking dat het Vakgarage-netwerk haar 350-ste deelnemer verwelkomt. Het gaat om Vakgarage Van der Wal uit het Friese Jistrum.

Daarnaast werd bekend gemaakt dat na de zomer de nieuwe Vakgarage website met eigen occasionplatform live gaat. Directeur Vakgarage Edgar Brauckmann besprak verder de resultaten van een tevredenheidsonderzoek onder de franchisenemers, en kwam tot de conclusie dat die ondernemers dik tevreden zijn over hoe Vakgarage reilt en zeilt.

“Wat niet betekent dat we nu achterover kunnen zitten”, stelde Brauckmann. “Juist nu moeten we blijven investeren in onze onderlinge relatie, maar bovenal de relatie en dus de communicatie met de consument, onze werkplaatsklanten”, is zijn boodschap. Eén van de uitingen daarvan zal een grote landelijke campagne rond het EK-voetbal zijn, zowel op televisie als de radio, maar ook lokaal via de Vakgarages zelf. Kortom, de Vakgaragisten stropen de mouwen op en gaan aan de slag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
22 mei 2025
Jos van den Bergh coördinator pr voor VER
22 mei 2025
Onzekerheid troef over auto uit China
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties