Bij het van start gaan van de handelsdag op de beurs van Frankfurt opende het aandeel Porsche op 82,50 euro. Met deze eerste notering realiseert Porsche een marktkapitalisatie van 78 miljard euro.

“Met de voltooiing van de beursgang beginnen we aan een nieuw hoofdstuk in de unieke geschiedenis van ons bedrijf”, zegt Oliver Blume, voorzitter van de raad van bestuur van Porsche.

Langetermijnstrategie

De beursgang biedt Porsche meer ondernemersvrijheid, nu de overeenkomst met Volkswagen voor de overdracht van winst en verlies eind 2022 afloopt en wordt omgezet in een industriële en strategische overeenkomst. Lutz Meschke, vice-voorzitter van de raad van bestuur: “Samen werken we vastberaden om onze langetermijnstrategie te implementeren. Hier kunnen we het beste van twee werelden benutten: de voordelen van onze luxepositionering en de synergieën met de Volkswagen Groep.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
12 juni 2025
34 procent marktaandeel voor tien grootste autodealers België
12 juni 2025
EV Experience nog vijf jaar in Zandvoort
12 juni 2025
Al zeshonderd locaties Leapmotor in Europa
12 juni 2025
Louwman opent nieuwe BYD Store
Meest bekeken berichten
Recente reacties