Cito Motors in Eindhoven, onderdeel van de Van Laarhoven Holding, is door McLaren aangesteld als tweede dealer/servicepunt in Nederland. MacLaren Eindhoven zal in het vierde kwartaal van dit jaar officieel geopend worden. McLaren Eindhoven zal zowel verkoop als service voor McLaren verzorgen.

“Wij zijn bijzonder blij en vereerd dat wij zijn geselecteerd door McLaren Automotive Ltd. om dit merk te vertegenwoordigen. Met meer dan negentig jaar ervaring en expertise in het segment van exclusieve automobielen, zijn wij bij uitstek in staat om het verschil te maken voor McLaren in Nederland. We kijken er naar uit om McLaren Eindhoven te openen en klanten de allerbeste ervaring te bieden op het gebied van sales en aftersales”, aldus Marissa van Laarhoven, directeur Cito Motors.

Artura

McLaren presenteerde kortgeleden met de Artura zijn eerste in serie gebouwde high-performance hybride supercar, die voor een belangrijk deel met lichtgewicht carbon is gebouwd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties