Na een afwezigheid van vijf jaar keert General Motors (GM) dit najaar terug op de Europese markt. Met uitsluitend batterij-elektrische auto’s heeft GM in eerste instantie de Scandinavische landen en Zwitserland op de korrel.

Dat bericht Wardsauto op zijn website. De nieuwssite beroept zich daarvoor op een bevestiging door directeur Jaclyn McQuaid, die in november 2022 werd gepromoveerd tot hoofd van GM Europe.

Chevrolet en Cadillac

McQuaid noemde tegenover Wardsauto geen specifieke details over welke modellen het zou gaan. Op grond van bronnen bij GM denkt Wardsauto dat GM zich opmaakt om in Europa de Cadillac Lyriq en de Cadillac Celestiq aan te bieden. Andere BEV’s die door GM klaargemaakt worden voor Europese verkoop zijn de Chevrolet Equinox EV en de Chevrolet Blazer EV.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties