Met de verhuizing naar een duurzame nieuwbouwlocatie in Herveld heeft Mobiliteitscentrum De Beijer zijn carwashactiviteiten uitgebreid, gericht op de toekomst.

De carwash bij Mobiliteitscentrum De Beijer omvat naast een wasstraat ook vijf wasboxen en een stofzuigerplein met acht plekken. Het water voor de wasstraat wordt opgevangen, gezuiverd en hergebruikt. Bas de Beijer: “We hadden toestemming om water op te pompen, maar we hebben er toch voor gekozen om water te recyclen. Water wordt schaars, en daarmee duurder. We zijn met Washtec in zee gegaan, omdat zij de kennis in huis hebben van water recyclen, met de Aqua Pur-apparatuur, in combinatie met de biologisch afbreekbare chemie van Auwa. Dat was ook de insteek toen we hiernaartoe verhuisden: als we het opnieuw gaan doen, doen we het ook meteen zo milieuvriendelijk mogelijk.”
Zo is voor de energievoorziening geïnvesteerd in zestig zonnepanelen en twee accustations, die goed zijn voor een uur of vier bedrijfstijd, inclusief wasstraat en een volle werkplaats.

Commercieel

De nieuwe wasstraat vervangt de oude roll-over van Istobal. “Die hebben we destijds aangeschaft, omdat we toen ook nog een eigen taxibedrijf hadden, met redelijk wat voertuigen. Later zijn we de rollover ook commercieel gaan inzetten en dat hebben we nu uitgebreid tot een volautomatische wasstraat.”
Met een tweewielerwerkplaats, een showroom, een grotendeels met nieuwe apparatuur ingerichte werkplaats (zie het vorige nummer van Aftersales Magazine) en een tankstation heeft het nieuwe Mobiliteitscentrum De Beijer een breed palet aan mobiliteitsdiensten neergezet.

“Met de keuze voor Washtec, ook voor de wasboxen, is vooral gekozen voor kwaliteit. “Ik ben wel gecharmeerd van de grote merken. Het autobedrijf is niet voor niets aangesloten bij Bosch Car Service. Bosch kijkt ook naar de toekomst, net als wij.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties