Volvo Cars zal eind 2022 uit de koepelorganisatie van autofabrikanten Acea stappen. Reden is dat de Zweedse autofabrikant al in 2030 volledig wil zijn overgestapt op zero-emissievoertuigen, vijf jaar eerder dan Acea wil.

Dat meldt persbureau Reuters op basis van een bekendmaking van Volvo en citeert daaruit: “We hebben geconcludeerd dat de duurzaamheidsstrategie en -ambities van Volvo Cars niet volledig overeenkomen met de positionering van Acea en zijn manier van werken. We denken dat het daarom beter is om nu een verschillend pad te kiezen.”

Stellantis

Eerder al liet Stellantis weten aan het eind van 2022 het lidmaatschap van Acea op te zeggen. Stellantis gaf toen als reden dat het de focus wil verleggen van lobbyen naar een directer interactie met burgers en stakeholders.

Deel dit artikel op​

0 reacties

  1. We zullen t zien Volvo
    Eerst ff orde op zaken in allen landen wbt de voorzieningen voor die electrische autos

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties